آموزش وردپرس
خانه / شما و سایت / سخنی با شما

سخنی با شما

1477889537348
بیدهندی های عزیز :
حداقل از دو جهت به فعالیت در فضای مجازی برای معرفی بیدهند نیاز داریم :
۱- همانگونه که میدانید متاسفانه اطلاعات مدون و منظمی در باره بیدهند نداریم . از طرف دیگر در حال از دست دادن افرادی هستیم که در بیدهند زندگی کرده اند و یا اطلاعات خوبی از این روستا دارند . بنابراین در فرصت کوتاهی که داریم باید شناسنامه روستا را تا حد امکان گرد آوری کنیم. زادگاه ما و نیاکان ما باید به نسل آینده معرفی شود تا با شناخت از تاریخ روستا و زندگی مردم آن بتوانند در باره آینده روستا تصمیم بگیرند . بیدهند استعداد خوبی برای انجام بسیار ی فعالیتهای اقتصادی دارد که بایستی با تدبیر و اندیشه به سمت بارور کردن آن حرکت کرد.
۲- تعداد بیدهندیهای امروز که همگی در بیدهند به مقادیر کم یا زیاد مالک هستند ، حدود ده هزار نفر بوده و دارای قابلیتها و تخصصهای متفاوت میباشند . با این پتانسیل بالا و ارزشمند میتوانیم خسارات وارد شده به روستا را جبران و با بهره گیری از تکنولوژی های نوین شرایط روستا را برای درآمد زایی فراهم کنیم .

خواهش میکنم هر گونه عکس ، مطلب و یا خاطرات از روستا ، روش کار ، مراسم ، و افراد دارید و همچنین طرحها و پیشنهادهای خود برای بازسازی بیدهند را در همین سایت ارائه فرمایید و یا به آدرس bidhend1391@gmail.com ارسال فرمایید .
قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارم.
همچنین از همه بیدهندی های عزیز و مخصوصا نسل امروز و نوجوانان خواهش میکنم تا حد توان و استفاده از فضای مجازی با ایجاد پایگاههای اطلاع رسانی ، این روستا را به سایر بیدهندی ها بشناسانید .
باشد تا گرد غربت از چهره زیبایش به زودی برداریم.

web
                                                      علی طالبی بیدهندی           

 

error: Content is protected !!